TWOJA DROGA DO PIĘKNA MIŁOŚCI i RADOŚCI

JESTEM
ODWAŻNA
GOTOWA
AKTYWNA

Joga

Jestem Odważna Gotowa Aktywna

Pomogę Ci być jak JOGA

Mam na imię Paulina, znajomi mówią do mnie Paula, z wykształcenia jestem Pedagogiem, Nauczycielem, zostałam Coachem Personalnym, posiadam dyplom Nauczyciela Medytacji. Aktualnie jestem studentką psychologii, wróciłam na studia psychologiczne. Jestem Mistrzynią Usui Reiki. Oprócz psychologi i reiki mam jeszcze jedną pasję tworzę strony, sklepy i aplikacje internetowe. Jak widzisz mogę zająć się Tobą kompleksowo :). Jeśli przychodzisz do mnie z problemem wiedz, że wychodzenie z nich to moja specjalność ;).

Joga Portal tworzę z moim partnerem, joga kiedyś zmieniła moje życie, a teraz ja pragnę pomóc Tobie. Jestem pewną siebie, odważną kobietą z wizją, jestem gotowa by aktywnie działać, ale nie zawsze tak było. Teraz każdego dnia jestem trochę bardzie sobą. Jeśli Ty też chcesz dzielić się swoją prawdą ze światem, ale nie wiesz jak zacząć – dobrze trafiłaś.

Joga Portal to miejsce, które stworzyłam z myślą o kobietach związanych z biznesem wellbing, takich jak nauczycielki jogi czy terapeutki, które pragną przenieść swoje działania do przestrzeni internetowej. Opowiedz mi o swoim biznesie stacjonarnym, a ja pomogę Ci zaistnieć w sieci. Znajdziesz u mnie wsparcie i narzędzia do rozwijania swojego biznesu online. Tworzę strony internetowe, sklepy oraz aplikacje. Wspieram także w tworzeniu kursów online. Moją wizją jest tworzenie przestrzeni, w której możemy dzielić się pasją, uczestniczyć w warsztatach i wymieniać doświadczeniami.

Dzięki Joga Portal możemy łączyć jogę z technologią, umożliwiając tworzenie społeczności, udostępnianie wskazówek oraz uczestnictwo w różnorodnych działaniach. Dzięki platformie, Ty i inne joginki możemy osiągnąć sukces zarówno zawodowy, jak i osobisty, korzystając z energii jogi i wsparcia Joga Portal.

Pragnę podzielić się swoją wiedzą i inspiracją, zachęcając Cię do pokochania siebie, swojego życia oraz rozwijania się. Joga Portal to miejsce, które ma za zadanie pomóc w budowaniu siły psychicznej i fizycznej oraz w radzeniu sobie ze stresem w zabieganym życiu.

Moją misją jest stworzenie świata, w którym indywidualność jest doceniana, a odważne wybory są wspierane. Chcę Cię wyposażyć w narzędzia do osiągnięcia pełnego potencjału, zachęcając Cię do aktywnego wyrażania siebie. Mój inspirujący przekaz zachęca do zmiany i wspólnego kształtowania lepszego świata. Jeśli jesteś zainspirowana, bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować. Razem możemy dokonywać pozytywnych zmian!

Jeżeli to Cię inspiruje, to bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować, zmieniajmy razem świat!

sesja usui reiki na odległość z mistrzynią usui reiki paulą, 西洋レイキ
Prawdziwe opinie o sesjach ze mną

Co ludzie mówią o Reiki z Paulą

Jestem Mistrzem Reiki i pomogłam wielu ludziom w różnych sprawach. Dzięki Reiki mogę również pomagać zwierzętom, roślinom, miejscom czy wydarzeniom. Najlepszym świadectwem tego co robię, jest reakcja moich klientów.

W czerwcu 2021 zaliczyłem pierwszy seans REIKI. Zawsze byłem otwarty na medycynę naturalną, której mądrość człowiek wykorzystał do poprawienia stanu zdrowia…
Byłem zaskoczony efektami w postaci wspaniałego samopoczucia po zakończonej sesji. Już w trakcie poczułem ciepło i jakby przypływ energii a efektem końcowym była chęć „przenoszenia gór”.
Nie był to jednorazowy objaw, a psychicznie czułem się tak dobrze i lekko że żadne przeszkody nie były mi straszne. Każda kolejna sesja działała podobnie, najpierw stan wyciszenia,później ciepłota ogarniająca moje wnętrze i ten błogi pozytywny spokój po…postanowiłem że będę kontynuował spotkania bo jako były rakowiec uważam że ta metoda pozyskiwania energii celem podniesienia odporności organizmu jest co najmniej pożądaną, wręcz konieczną choć jeszcze mało popularną i dostępną…
Moja rada,spróbujcie a sami znajdziecie odpowiedź czy warto…

sesja reiki

Joga Portal

Dodaj produkt, wydarzenie, wyjazd z jogą. Szukasz miejsca do wypromowania biznesu online? Nie szukaj dalej. Mamy bazę ogłoszeń, wydarzenia, tworzymy strony internetowe. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać swoją firmę, czy po prostu pozyskać klientów do swoich osobistych projektów, możemy Ci pomóc.

Joga Portal to najprostszy sposób na znalezienie wydarzeń w Twojej okolicy. Mamy bazę wydarzeń, szkół, miejsc z jogą i każdego dnia dodajemy kolejne. Nasza aplikacja jest łatwa w użyciu i ma przejrzysty interfejs, który jest idealny zarówno dla użytkowników iPhone’a, jak i Androida.

Skontaktuj się z nami pod adresem:
biuro@jogaportal.pl