Joga Szczecin

Shanti

Telefon: 505 704 233
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (46)

Joga klasyczna

Telefon: 91 450 05 01
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (42)

Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego

Telefon: 91 430 78 62
Ocena: 4,4
Liczba ocen: (61)

Strefa Jogi

Telefon: 793 606 809
Ocena: 4,8
Liczba ocen: (32)

Szkoła Jogi Ałły Raginis

Telefon: 504 215 299
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (33)

Bhata Yoga Studio

Telefon: 510 006 200
Ocena: 4,8
Liczba ocen: (23)

Olala Yoga & Pilates

Ocena: 4,9
Liczba ocen: (23)

Szkoła Jogi – Yoga House Szczecin

Telefon: 516 501 004
Ocena: 4,7
Liczba ocen: (12)

Yoga Academy Szczecin

Telefon: 501 449 554
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (13)

Szkoła Jogi Darszana Adrian Szyszka

Telefon: 600 949 942
Ocena: 4,5
Liczba ocen: (8)
Joga Szczecin

Joga w Szczecinie jest bardzo popularna, zajęcia jogi można spotkać w wielu miejscach, można tu znaleźć praktykę początkującą, dla dzieci, nie zabraknie też zajęć dla osób zaawansowanych , ale która szkoła jest dobra, czytaj dalej by dowiedzieć się czy dana szkoła jogi jest dla Ciebie. Jednak zastanów się dwa razy zanim zaczniesz praktykować jogę. Joga uzależnia, poczujesz większą więź ze światem, harmonię wewnątrz. To droga, a gdy postawisz pierwsze kroki na macie nie będzie łatwo, wylejesz litry potu, zrobisz jeszcze mocniejsze wygięcie, pogłębisz skłon, wdech wydech i nie uwierzysz, że ta pozycja, w której właśnie trwasz jest właściwie możliwa. Jeśli chcesz przypomnisz sobie jak to jest zrobić mostek, jaskółkę czy szpagat. W ciągu godziny, na przykład dwa razy w tygodniu uspokoisz umysł, nauczysz się technik prawidłowego oddechu, asan, rozluźnisz ciało. Wystarczy znaleźć odpowiednią szkołę.

Joga jak zacząć

Zasmakuj jogi w pięknym mieście, które jest uznawane za historyczną stolicę Pomorza Zachodniego, region ten słynie z różnorodności, to tu tradycja łączy się z nowoczesnością, a Ty rozłóż matę na wałach i zacznij praktykować, patrząc na wschód lub zachód słońca.

Wały Chrobrego, kryją w sobie niesamowitą magię, Odra zapewnia lekką bryzę, czego chcieć więcej, liczy się tylko tępo oddechu, wdech i wydech. Zanim jednak dojdziesz do poziomu samodzielnej praktyki, znajdź nauczyciela jogi, który poprowadzi Cię przez cały proces codziennego stawania na macie. Co może Ci dać praktykowanie jogi? Joga jest jedną z najstarszych tradycji doskonalenia, ciała, duszy i umysłu, dzięki niej uzyskamy harmonię połączenia ciała, umysłu i emocji.

Joga dla początkujących Szczecin

Zdarza się tak, że osoby początkujące, zanim wybiorą się na pierwsze zajęcia, boją się, że nie sprostają wymaganiom, czekają, a może jutro, od poniedziałku? Natomiast każdy taki strach wypływa z braku doświadczenia, nikt nie wymaga od Ciebie zaawansowanej pozycji ciała na zajęciach joga dla początkujących.

Przed zapisaniem się na zajęcia jogi warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat zajęć, nauczyciela i jego stylu jogi. Możesz też porozmawiaj wcześniej z nauczycielem, aby zadać mu nurtujące Cię pytania. Daje to szansę na lepsze zrozumienie powodów, dla których ćwiczysz – być może chcesz być bardziej elastyczny, używać jogi jako uzupełnienia innego sportu, który lubisz, lub może szukasz trochę równowagi w życiu. W niejednej szkole są też dostępne zajęcia dla dzieci.

Nie ważne, których zajęć chcesz spróbować, gdyż w każdym joga centrum  znajdzie się grupa dla osób początkujących, która ma na celu wprowadzenie uczniów w świat jogi.  Zajęcia są dopasowane do poziomu grupy, nauczyciel dobiera asany i tempo ich wykonywania. Jeśli akurat w szkole, o której myślisz nie ma takiej grupy, to też nie jesteś na straconej pozycji, mistrz sprawnym okiem obserwuje wszystkich, pokazuje mniej zaawansowane asany, tak by każdy czuł się dobrze podczas praktyki jogi. Zasłyszane wskazówki są cenne, nie dotyczą jedynie jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, często wkraczają w obszary zdrowia szerzej rozumianych jako ogólny dobrobyt, dzięki niem rozciągniesz ciało. Pamiętaj, że możesz znacznie skrócić czas potrzebny na naukę poszczególnych asan, podczas warsztatów czy wyjazdów z jogą.

Pierwsze zajęcia jogi

Pierwsze wyjście na zajęcia jogi może wydawać się przytłaczające, jednak spokojnie joga jest uważana za lek na stres czy depresję. Typowa lekcja trwa od 45 minut do godziny i pół. Zaczyna się od ćwiczeń oddechowych jako rozgrzewki, a kończy medytacją. Przygotuj się, zaczniesz żyć możliwie najlepszym życiem, a może to nie dla Ciebie? Cóż nie dowiesz się póki nie spróbujesz. Joga jest popularnym systemem ćwiczeń, które łączą oddychanie, ruch i medytację, odpręża ciało. Nie ma się czego bać, miliony osób na całym świecie wybrało ją dla szczęśliwego, zdrowszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Różnorodność jogi pozwala wybierać i przebierać w stylach, szkoły jogi ścigają się we wprowadzaniu nowych programów. Skorzystaj z poniższych informacji by znaleźć coś dla siebie, to łatwiejsze niż myślisz.

Szkoła jogi Szczecin informacje

W Szczecinie łatwo znaleźć zajęcia, joga jest tu popularna. Nie trzeba spełniać żadnych wyszukanych warunków, wystarczy dobre nastawienie oraz wygodny strój. Jogę najczęściej praktykuje się boso na macie do tego przystosowanej. Wygodny strój do jogi to taki, który nie przeszkadza i jest przyjemny dla ciała, dlatego dobrym wyborem są legginsy. By zacząć wybierz idealne dla siebie miejsce z poniższej bogatej listy, a następnie zapisz się na zajęcia i regularnie stawiaj się na macie. Może szukasz zajęć dla dzieci, znajdziesz je między innymi w miejscu joga Jagucki.

Dodaj ogłoszenie w Twoim mieście

Joga + Miasto