Joga Bydgoszcz

Stan Harmonii – Studio jogi i masażu

Telefon: 506 384 645
Ocena: 4,8
Liczba ocen: (36)

Szkoła Jogi Mandala Lucyna Markiewicz

Telefon: 535 923 406
Ocena: 4,6
Liczba ocen: (21)

Savasana Katarzyna Szyńska

Telefon: 609 060 873
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (32)

Przestrzeń Jogi

Telefon: 602 329 549
Ocena: 4,8
Liczba ocen: (17)

STUDIO JOGI BALANS

Telefon: 796 956 956
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (18)

Anahata Magdalena Donarska

Telefon: 601 683 287
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (17)

Studio Jogi OM Bydgoszcz

Telefon: 574 431 051
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (7)

Yoga-Robert Spica. Szkoła jogi

Telefon: 608 045 059
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (9)

Alchemia Yogi, Szkoła Jogi

Telefon: 533 325 388
Ocena: 5,0
Liczba ocen: (2)

STREFA CAFE

Telefon: 796 956 956
Ocena: 4,5
Liczba ocen: (652)
Joga Bydgoszcz

Joga jest silnie uzależniająca, dlatego uważaj, zaczęcie praktyki jogi w mieście Bydgoszcz jest łatwiejsze niż myślisz, dlatego zastanów się dwa razy zanim zagłębisz się w praktyce, gdyż joga jest silnie uzależniająca. Nawet nie zauważysz, gdy zaczniesz systematycznie zjawiać się na macie, a to co początkowo było ciekawością, zmieni się w fascynacje. Z jogą życie może stać się łatwiejsze, gdyż uspokaja ciało i umysł, wycisza, rozciąga mięśnie. Kolebką jogi są Indie, tradycyjnie w Indiach do nauczania podchodzi się w ten sposób, że dopiero gdy uczeń będzie gotowy by podjąć praktykę jogi pojawi się godny nauczyciel, by właściwie poprowadzić studenta.

W naszej kulturze nie przykładamy tak ogromnej wagi do relacji pomiędzy nauczycielem, a uczniem, jednak nie pozastawiaj tego wyboru kwestii przypadku, skorzystaj z tej strony by znaleźć najlepsze dla Ciebie miejsce, a praktyka jogi stanie się prosta.

Bydgoszcz, która szkoła jogi?

Każdy czas w Twoim życiu jest odpowiedni by zacząć jogę. Nie zależnie od stylu, wieku, upodobań, znajdziesz tu to, czego szukasz.

Ciąża, a joga

Szukasz zajęć joga dla kobiet ciężarnych? Bydgoszcz jest miastem, w którym można rozpocząć takie zajęcia w odpowiednim momencie. To świetny czas by zacząć praktykę, lekarze ginekolodzy często zalecają zajęcia jogi swoim pacjentkom. Coraz więcej kobiet decyduje się kontynuować lub zacząć żyć aktywnie, dzięki niej jeszcze jeszcze lepiej przygotujesz się na bycie mamą, Sprawdź czy joga w ciąży jest dla Cibie. W czym joga pomoże Tobie:

  • wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie dna miednicy co wpłynie na bezpieczny przebieg porodu,
  • podczas praktyki nauczysz się prawidłowego oddychania, które bezpośrednio wpłynie na poprawę kontrolowania oddechu podczas porodu,
  • wzmocnisz dolne mięśnie kręgosłupa, pozwoli Ci na to odpowiedni dobór ćwiczeń, dzięki czemu możesz uniknąć bólu, lub mu ulżyć,
  • spokojniej przejdziesz przez ciążę i poród, prawidłowo wyciszając umysł podczas wykonywania asan,
  • osiągniesz wewnętrzny spokój, joga patrzy na kobietę całościowo, pracując nad ciałem, duchem i umysłem,
  • Wzmocnisz przepływ krwi. Kobiecie ciężarnej fizjologicznie wzrasta ilość krwi, nieaktywny tryb życia prowadzi do żylaków,

Ashtanga Joga

Ashtanga Vinyasa Joga jest stylem jogi, opartym na ćwiczeniach ciała czyli asanach, stworzonym przez K. Pattabhi Joisa w XX wieku. Ten styl jogi cieszy się opinią, że jest bardzo siłowy i trudny. Może myślisz, że jesteś za słabo rozciągnięta, niewystarczająco silna, za gruba, albo niewystarczająco jakaś? Pamiętaj, ten rodzaj jogi dzięki powtarzalności, z góry ustalonej sekwencji, pozwala na prawdziwe poznanie siebie, gdyż zamiast wyczekiwać kolejnych wskazówek nauczyciela możesz skupić się na odczuwaniu pozycji, emocji, które z Ciebie wychodzą. Bez wątpienia styl ten jest wymagający fizycznie i psychicznie, jeśli jednak chcesz uciszyć szum w głowie oczyścić organizm z toksyn, to ten styl jest dla Ciebie. Zapisz się na zajęcia,  a praktyka rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące Ashtanga jogi, to piękny styl, sprawdź, która szkoła jogi oferuje najlepsze dla Ciebie zajęcia.

Jak przygotować się na pierwsze zajęcia jogi?

Bydgoszcz jest miastem wielkich możliwości, zobacz jak łatwo jest tu znaleźć zajęcia. Informacje gdzie warto ćwiczyć jogę można znaleźć na tej stronie. Początki przygód z jogą są piękne, uważaj gdyż to wielce prawdopodobne, iż te wygięcia ciała, sprawią że zechcesz zapisać się na zajęcia, wystarczy wygodny strój i pozytywne nastawienie. Jogę praktykuje się boso, żeby dobrze czuć stopy, które są podstawą pozycji stojących. Wygodny strój do jogi to taki, który nie przeszkadza, dlatego dobrym wyborem są legginsy. By zacząć wybierz idealne dla siebie miejsce z poniższej bogatej listy joga, a następnie zapisz się na zajęcia i regularnie stawiaj się na macie, wyjdzie Ci to na zdrowie. Zobacz poniższą listę i zapoznaj się z bogatą ofertą jogi, dobra szkoła jogi czaka na Ciebie, zapraszamy.

Dodaj ogłoszenia w Twoim mieście

Joga + Miasto