Kontakt

Skontaktuj się z nami

Coaching czy promocja?

Dodaj ogłoszenie to świetny sposób, by zwiększyć świadomość Twojej firmy, produktu lub wydarzenia. Jeśli szukasz nowych klientów, z którymi mógłbyś pracować napisz do nas używając poniższego formularza.

Ja Odważna Gotowa Aktywna Portal

Umów się ze mną na konsultacje. Mam na imię Paulina, z wykształcenia jestem Pedagogiem, Nauczycielem, zostałam Coachem Personalnym, posiadam dyplom Nauczyciela Medytacji. Aktualnie jestem studentką psychologii, postanowiłam w końcu spełnić moje marzenie, by być psychologiem. Studiuję na kierunku Psychologia Kliniczna i Psychoterapia. Zajmuję się Reiki. Oprócz psychologi i reiki mam jeszcze jedną pasję tworzę strony, sklepy i aplikacje internetowe. Jak widzisz mogę zająć się tobą kompleksowo :).

Joga Portal wypromuje Twoją firmę. Dodaj produkt, wydarzenie, wyjazd z jogą. Baza ogłoszeniowa to tylko niektóre z naszych usług. Jeśli potrzebujesz mieć nową stronę internetową, to zapraszamy do nas. Chcesz dowiedzieć się jak rozwinąć swój biznes skorzystaj z formularza.

Pamiętaj twoja strona internetowa jest pierwszym punktem kontaktu dla większości potencjalnych klientów. Musi być profesjonalna, zachęcająca i łatwa w obsłudze. Jest twarzą twojej firmy. Dobra strona internetowa pomoże ci się wypromować lub ta słaba może schować cię przed światem, jeśli wylądujesz w głębokich czeluściach internetu.

Skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem:
biuro@jogaportal.pl