Joga Łódź

Dodaj swoją szkołęjogi
555 ocen
5

Dodaj Ogłoszenie

Nasza platforma umożliwia dodawanie prostych i profesjonalnie wyglądających reklam bez zbędnych kosztów, dzięki czemu możesz poświęcić swój czas na to, co chcesz.

Telefon: 530 341 371
Ocena: 5
Liczba ocen: 79

Ginger up. pilates studio I Łódź

Telefon: +48 510 168 604
Ocena: 4,7
Liczba ocen: (14)
Joga Łódź

Językoznawcy twierdzą, że nazwa miast Łódź wywodzi się od słowa łódka, dlaczego więc nie nauczyć się pozycji ciała Paripurna navasana, właśnie w mieście Łodzi, jest to pozycja pełnego okrętu.  Wystarczy tylko jedno spojrzenie na okręt płynący na falach, by zrozumieć symboliczne znaczenie tej pozycji. Bądź jak okręt niewzruszony, podczas wykonywania tej asany ważne jest by skupić się na oddechu, uspokoić umysł, następnie wdech wydech i utrzymywanie koncentracji.

Łódź oferuje zajęcia jogi dla każdego, częstym miejscem do praktykowania jogi jest centrum miasta.

Szkoła B K S Iyengara 

Bellur Krishnamachar Sundararaja Iyengar, uważany za jednego z czołowych nauczycieli jogi na świecie, powszechnie znany jako B K S Iyengar był założycielem stylu jogi znanej szerszym kręgom jako Iyengara Yogi. W nurcie jogi Iyengara używane jest wiele przyrządów, a  mistrz prowadzi uczenia zwracając uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, dopóki nie uzna, że cel został osiągnięty.  Początki przygód z jogą są piękne, uważaj gdyż to wielce prawdopodobne, iż te wygięcia ciała, tak charakterystyczne dla tego stylu, sprawią, że jogiczna ścieżka  tak bardzo przypadnie Ci do gustu i zechcesz zapisać się na zajęcia w centrum miasta Łódź.

Joga w chustach na głowach

Kundalini joga po dzień dzisiejszy jest okryta nutką tajemnicy, przez tysiące lat była ukryta przed światem, a dzielenie się Kundalini poza elitarną społecznością indyjskich mistrzów i uczniów jogi było surowo zabronione. Dokładna data  Jogi Kundalini nie jest znana, wiadomo, że Kundalini Yoga została opracowana najpóźniej w pierwszej połowie XVII wieku, najwcześniejsza znana pisemna wzmianka o Jodze Kundalini znajduje się w świętych tekstach wedyjskich Upaniszad (ok. 1000 p.n.e. – 500 p.n.e.). Jest uważana, za Matkę wszystkich Jog.  Nauczyciele tego stylu stylu ubierają się na biało, a na głowach zawiązują turbany, nie ma to nic wspólnego z żadną religią, biały kolor symbolizuje wszystkie kolory, a chusta na głowie ma na celu zatrzymanie energii w ciele. Masz jeszcze jakieś pytania, napisz e-mail. Spróbuj tej praktyki, zajęcia znajdziesz poniżej w liście yoga Łódź

Chcesz zacząć praktykować jogę?

Na jogę można zapisać się przy pomocy skrzynki e-mail, wiele osób wyszukuje hasło „joga lodz”, Łódź otwiera przed nami wiele możliwości, dobrą praktyką jest znalezienie zajęć blisko Twojej pracy lub szkoły, skorzystaj z poniższej listy, znajdzie się na niej nie jedna szkoła, możesz też zapisać się na zajęcia w centrum jogi, nie ważne czy mieszkasz w centrum miasta, czy interesuje Cię joga orla. Jeśli masz jakieś pytania napisz e-mail.

Dodaj ogłoszenie w Twoim mieście

Joga + Miasto