Moc miłości – obrona przed ciemnością

Miłość jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie. Ma zdolność uzdrawiania, inspirowania i motywowania ludzi.

Miłość jest emocją, którą może odczuwać każdy, kto jej doświadcza. Może być też odczuwana w różny sposób przez różne osoby. Niektórzy ludzie mogą odczuwać miłość jako uczucie romantyczne, a inni jako duchowe.

Mówi się też, że miłość ma moc bronienia przed wszelkimi negatywnymi siłami i mocami, które mogą próbować odebrać ci siłę życiową lub energię duchową.

Miłość jako energia i dobre samopoczucie psychiczne

Miłość jest energią, którą wszyscy odczuwamy. Pomaga nam czuć się lepiej, szczęśliwiej i bardziej spełnionym. Im więcej miłości mamy w naszym życiu, tym lepsze jest nasze samopoczucie emocjonalne. Jak wielu z nas potrafi ją wyrazić? Możemy czuć miłość do naszej rodziny, przyjaciół i społeczności. Możemy również okazywać miłość poprzez akty służby wobec tych, którzy nas otaczają, oraz poprzez troskę o innych. Jednak myśli o miłości są często zbyt głębokie lub skomplikowane, by je wyrazić słowami.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest miłość w ich życiu i jak może pomóc im poczuć się lepiej emocjonalnie. Mówi się, że miłość jest najpotężniejszą emocją. Może pomóc ludziom poczuć się lepiej i doświadczyć poczucia szczęścia. Miłość sprawia, że ludzie czują się bardziej żywi, daje im energię, której potrzebują nawet wtedy, gdy są zmęczeni lub czują się przygnębieni. Nie zawsze łatwo jest znaleźć miłość, ale są sposoby, żeby to ułatwić i zwiększyć prawdopodobieństwo jej wystąpienia.

Siła miłości od dawna jest wykorzystywana, by inspirować i zmieniać świat. To potężne uczucie można wykorzystać na wiele innych sposobów, na przykład do prowadzenia dobrego życia lub poprawy wyników w pracy. Niektórzy ludzie, na przykład Mistrzowie Reiki, używają jej mocy, żeby pomagać innym. Serce to centrum naszej mocy. Aby czuć więcej miłości w sercu, musisz zrównoważyć Czakrę Serca. Czakra serca jest łącznikiem, pozwala wszystkim czakrom na przepływ energii pomiędzy niższymi i wyższymi czakrami.

Jak zatem możesz balansować swoją czakrę serca? Jest kilka możliwości:

  1. Zarezerwuj sesję z licencjonowanym Mistrzem Reiki. Reiki jest terapią, w której Mistrz Reiki wykorzystuje energię witalną, aby przywrócić równowagę w Twoim organizmie. Przeczytaj więcej na ten temat
  2. Praktykuj wdzięczność. Prowadź dziennik wdzięczności, zapisując przed snem trzy rzeczy, za które jesteś wdzięczny. Wdzięczność to sposób myślenia, który może wnieść do Twojego życia o wiele więcej. Wykazano, że poprawia ona zdrowie i szczęście psychiczne, emocjonalne i fizyczne. Kiedy praktykujesz wdzięczność, uczysz się doceniać to, co masz w chwili obecnej.
  3. Praktykuj medytację miłującej dobroci. Zamknij oczy i weź kilka spokojnych oddechów oddechów. Przy każdym wydechu poczuj, jak napięcie opuszcza twoje ciało. Wyobraź sobie na przeciwko siebie osobę, którą kochasz bez warunkowo to może być twoje dziecko, partner/ka, rodzic, zwierzę domowe. Pozwól, by wspomnienie tej osoby pojawiło się i otworzyło Twoje serce. Teraz wyślij tę miłość do ukochanej osoby. Poczuj jak ukochana osoba wysyła energię miłości do ciebie. Teraz ty wyślij energię miłości i zaobserwuj jej kolor. Ukochana osoba wysyła jeszcze mocniejsze uczucia w twoją stronę. Pozwól, by te emocje krążyły w Twoim wnętrzu i zobacz jak wokół was tworzy się bańka miłości, która z każdym wysyłaniem i odbieraniem uczuć pęcznieje, by w końcu Was pochłonąć w cudownym, obezwładniającym uczuciu ogromnej miłości. Pozwól, by przeniknęły całą twoją istotę i wypełniły cię miłością. Kontynuuj praktykę tej medytacji przez pięć minut lub dłużej.
  4. Praktykuj afirmacje otwierające serce, takie jak: Otwieram swoje serce, by czuć miłość. Kocham, jestem kochany.
  5. Pij napoje otwierające serce, takie jak herbata różana i kakao. Napoje otwierające serce, takie jak herbata różana i kakao, mają działanie przeciwstarzeniowe, wspomagają trawienie i pomagają w bezsenności. Mogą one pomóc ciału w przejściu z zimy na wiosnę, kiedy potrzebuje ono trochę więcej energii.

Miłość jako uzdrawiająca i transformująca siła w mrocznych czasach

Miłość jest ostateczną bronią przeciwko złu, ciemności i bólowi. Można ją wykorzystać nie tylko do romansu. Chodzi także o prowadzenie dobrego życia poprzez zmianę naszych myśli i działań na pozytywne i piękne.

Siła miłości od dawna jest wykorzystywana przez wielu, by inspirować i zmieniać swoje życie. To potężne uczucie można wykorzystać na wiele innych sposobów, na przykład do prowadzenia dobrego życia lub poprawy wyników w pracy. Niektórzy ludzie, na przykład Mistrzowie Reiki, używają tej mocy, żeby pomagać innym. Jest to centrum mocy, z którego emanuje wszelkie skuteczne uzdrowienie. Aby czuć więcej miłości w sercu, musisz zrównoważyć czakrę serca. Serce jest emocjonalnym kluczem do całego systemu czakr, a będąc czakrą łączącą, pozwala wszystkim czakrom na przepływ energii pomiędzy niższymi i wyższymi czakrami.

Bądź zakochany w swoim życiu

Powinniśmy być zakochani w naszym życiu. Musimy się upewnić, że nie marnujemy czasu na umiejętności, których nie mamy, a zamiast tego skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi – na kreatywności i emocjach.

Każdy ma coś, w czym jest dobry. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi i mamy specyficzne umiejętności, w których się wyróżniamy. Umiejętności, w których jesteśmy najlepsi, dają nam poczucie spełnienia i pomagają nam tworzyć życie, jakiego pragniemy.

Przywróć swoją witalność

Sesja z Paulą Mistrzynią Reiki

Mamy tendencję do ignorowania sygnałów wysyłanych przez nasze ciało, które desperacko próbuje utrzymać równowagę fizyczną i energetyczną. Mistrz Reiki może wyłapać energetyczną dysharmonię i przywrócić równowagę. Energie te współpracują ze sobą zgodnie z naszym naturalnym rytmem, a uzdrawianie powinno być zawsze uważnie prowadzone przez praktyka Reiki.

Każdy ma naturalny dostęp do energii Ki, Uniwersalnej Energii Życia. Niestety stres, używki, niezdrowe jedzenie potrafią ten dostęp zaburzyć, lub zablokować. Doświadcz skutków połączenia z tą energią w bezpiecznym środowisku swojego domu.

Reiki to starożytna sztuka wykonywana przez Mistrzów Reiki polegająca na dostrojeniu ciała do przepływu sił Uniwersalnej Energii Życia. Niestety Podczas tej sesji połączę się z uniwersalną energią i dostroję ją do ciebie, by wesprzeć Twoje siły witalne.

sesja usui reiki na odległość z mistrzynią usui reiki paulą, 西洋レイキ
Sesja na odległość z Paulą Mistrzynią Usui Reiki,

Dodaj komentarz